25Bursa

Pazar, 13 Eylül 2020

İnteraktif (etkileşimli) Hayat Bilgisi 1

nteraktif Öğrenme,
öğrenciyi motive eden, sosyal etkileşim yoluyla öğrencilerin aktif katılımını sağlayan, tekrar imkanı sağlayan, öğrencilerin konunun içeriğini, amacını, süresini ve hızını belirleyebildiği bir eğitimdir.

İnteraktif eğitim
İnteraktif eğitim

Etkileşimli (interaktif) Türkçe 1

1. Sınıf Türkçe dersi değerlendirme ve pekiştirme çalışmaları kapsamında hazırladığımız etkileşimli oyunlar ile eğlenceli öğrenme ortamları oluşturabilirsiniz.

Açılış fişi

Muhasebe Fişleri

Muhasebe fişleri nelerdir? ETA muhasebe fişlerine kayıt. Açılış ve kapanış fişleri.

zor olsada hayat devam ediyor

Zor Olsa da Hayat Devam Ediyor – Rövşen Abdullaoğlu

Arkadaşlarınızla çektirdiğiniz fotoğraflara bakın, orada ilk önce kim dikkatinizi çeker? Önce kime bakarsınız? O fotoğrafta kimin iyi veya kötü çıktığı sizi daha fazla ilgilendirir?

İşte o kişi sizin ilginizi daha fazla çekmektedir, sizin için daha önemlidir. O kişi sizsiniz, siz!

Gizli Düşman - Agatha Christie

Gizli Düşman – Agatha Christie

“7 Mayıs 1915’te gerçekleşen bir olayda iki torpil tarafından vurulduktan sonra bir gemi hızla batar. Gemide, bilinmeyen bir adam gizli bir belgeye sahip bir paketi genç bir kadına verir ve bu belgeyi Amerikan Büyükelçisine teslim etmesini söyler.”

kuyucaklı yusuf

Kuyucaklı Yusuf – Sabahattin Ali

Kuyucaklı Yusuf, Sabahattin Ali’nin 1937 yılında yayımlanan ilk romanıdır.
Kitap bir yetimin toplumla, toplumdaki üst sınıf insanların yaptığı kötülüklerle, haksızlıklarla ve kendisiyle olan mücadelesini anlatıyor bizlere.

Kafes – Josh Malerman

“Dışarıda bir şey var.
Görülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor.”

Serenad – Zülfü Livaneli

Her şey, 2001 yılının Şubat ayında soğuk bir gün, İstanbul Üniversitesi’nde halkla ilişkiler görevini yürüten Maya Duran’ın (36) ABD’den gelen Alman asıllı Profesör Maximilian Wagner’i (87) karşılamasıyla başlar.

on küçük zenci

On Küçük Zenci – Agatha Christie

On küçük zenci yemek yemeğe gittiler. İçlerinden biri boğuldu ve geriye dokuzu kaldı. Dokuz küçük zenci gece geç saatlere kadar uyanık kaldı. İçlerinden biri uykudan uyanmayı unuttu ve geriye sekizi kaldı…

agatha christie kronoloji
agatha christie romanları

KİTAP – YAZAR TESTİ

Kitap – yazar testi ile sizler için 12 soruluk bir test hazırladık.Testi yenilediğinizde sorular da değişebilmektedir.